Bestuur

Het bestuur bestaat uit het dagelijks bestuur (voorzitter, secretaris en een penningmeester) en de algemene bestuursleden en de bestuursleden van de technische commissie. Het dagelijks bestuur regelt de dagelijkse gang van zaken.

Het bestuur van de Amersfoortse Reddingsbrigade bestaat uit de volgende leden:


Functie

Naam

Bereikbaar

Voorzitter

Bas IJzelendoorn

voorzitter@arbweb.nl

Secretaris

Sandra Hopman

secretariaat@arbweb.nl

Penningmeester

Claudia Hagmolen of ten Have

penningmeester@arbweb.nl

Bestuursleden

Esther van Bladel

Saskia van Schaik

Bas Post

Kirsten Kooistra

bestuur@arbweb.nl

 Ledenadministratie Lex Termaaten ledenadministratie@arbweb.nl

Zwemmend Redden

Algehele coördinatie

Esther van Bladel

tc@arbweb.nl

Varend Redden

Algehele coördinatie

Bas Post

varendredden@arbweb.nl

Auto te Water

Sandra Hopman

autotewater@arbweb.nl

Wedstrijdgroep

Hans Vijge

Saskia van Schaik

wedstrijdgroep@arbweb.nl

Plons

Sjanneke Hagen

plons@arbweb.nl

   
Wilt u contact opnemen met een van de bestuursleden?
 

Amersfoortse Reddingsbrigade

Postbus 1322

3800 BH Amersfoort